Hakkımda

Ben Poyraz Şahin

www.ehliblog.com sitesinin kurucusuyum.2009 yılından beri bu sitede yazıyor ve okuyucularıma edindiğim bilgiler doğrultusunda yol göstermeye çalışıyorum. 
EhliBlog da blogger ipuçları, seo, adsense, ofis uygulamaları ve blog yazarları için çeşitli faydalı makaleler yayınlıyorum.Bu konuda her geçen gün daha fazla okuyucuya ulaşıyor ve ziyaretçi trafiğimi artırıyorum.Büyüyen bu yapıyla birlikte artık okuyucularımdan daha fazla soru almaya başladım.Artan isteklere cevap verebilmek için arkadaşlarımla birlikte bir ekip kurdum ve bu sayfayı oluşturarak okuyucularımın hizmet satın almasını sağlamak istedim.

Bir blogunuz var ve onu geliştirmek mi istiyorsunuz?İşinde uzman ekibim sayesinde blogunuza profesyonel bir logo kazandırabilir ya da sosyal medya da facebook takipçi sayısını artırabilirsiniz.Ya da responsive görünümlü temalar ile blogunuza profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz.Bunun yanında iş ya da günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz hizmetleri sitemizde bulabilirsiniz.

5 yıldır blog dünyasında onlarca kişiyle çalıştım ve tüm arkadaşlarımı memnun etmeye uğraştım.Bu çalışmalarımı profesyonel bir ekip ile birleştirerek büyümek istedik.Karşınızda muhatap olarak yine beni bulacaksınız.O yüzden yaptığımız ya da yapacağımız çalışmalara, sözümüze güvenebilirsiniz.
Her geçen gün sizler için sağlayacağımız hizmetlerin sayısını ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlıyoruz.Vereceğiniz destek ile sizlerde bu ekibin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.

0 yorum :